עיצוב פנים הוא עולם ומלואו עם כמעט אינסוף אפשרויות בחירה בין סגנונות עיצוב ומוצרים שונים. התחום גם תזזיתי ועובר טרנדים רבים שבאים וחולפים או נשארים לכמה שנים. אחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות ועושה רושם שיישאר לעוד הרבה זמן הוא זה של הדפסת תמונה על קנבס. מה זה הדפסה על קנבס, איך מזמינים וכמה זה עולה – במאמר הבא.
חיפוש אחר עיצוב פנים לדירה הנוכחית שלכם או דירה חדשה שאתם מתכננים לעבור אליה כולל מגוון ענק של אפשרויות. מעבר למבנה הדירה והחללים השונים בה יש לתת את הדעת גם למוצרים ואביזרים שמשפיעים על המראה הסופי של כל חלל שכזה.
אחד האלמנטים בעלי השפעה עצומה על כל חלל בדירה הוא תמונה שתולים בו. בין אם מדובר על תמונה אחת גדולה, כמה תמונות שיוצרות תמונה אחת שלמה או כמה תמונות ללא קשר בניהן, מדובר על מוצר שבולט ומשפיע על עיצוב פנים כל חדר.
הטרנד החם כיום הוא להפוך תמונות אישיות של דיירי הבית לתמונות שתולים בסלון, במטבח או חדרי השינה ובדרך כלל מדובר על הדפסת תמונה על קנבס גדול ולא על תמונות ממוסגרות או בהדפסה על נייר כלשהו.
מה זה הדפסת תמונה על קנבס?
הטכנולוגיה המודרנית ומכשירי המובייל שכל אחד מאיתנו עושה בהם שימוש במשך שעות מדי, משפיעים גם על האפשרות שלנו לעיצוב פנים הבית. היכולת להעביר כל תמונה שצילמנו, בין אם זו תמונה אישית, משפחתית, זוגית או של אתר בו ביקרנו מהמובייל אל מכשיר הדפסה שיוציא לנו תמונה גדולה שמתאימה לתלייה בדירה, היא לא פחות ממופלאה.
המצלמות שיש במכשירי המובייל החדישים הם ברמה גבוהה מאוד ומאפשרים פיתוח גם של תמונות גדולות באיכות גבוהה במרבית המקרים. רבים בוחרים את האפשרות של פיתוח תמונות שכאלו על בד קנבס שמעניק לתמונה מרקם מיוחד, מדגיש את הצבעים שבה וגם אין צורך למסגר אותו.
יתרה מכך, ניתן כיום להדפיס פסיפס תמונות על קנבס של כמה תמונות שצילמתם ולשלב אותם יחדיו לתמונה אחת גדולה או ליצור קולאז' תמונות ערוכות והדפסה שלהן על קנבס כתמונה אחת גדולה שמציגה את כל התמונות הללו.
איך מדפיסים על קנבס?
הדפסה על קנבס מתנהלת במהירות ובאופן די פשוט. ניתן כמובן לגשת כמעט לכל חנות צילום עם התמונה שאתם מעוניינים להדפיס ולהזמין הדפסה על קנבס. אבל מעבר לכך, ניתן כיום לבצע את כל התהליך און ליין באמצעות מספר אתרים מובילים שמציעים שירות הדפסת תמונה על קנבס ואספקה של התמונה במשלוח עד הבית או באיסוף עצמי.
בכל אחת מהדרכים אתם צריכים תמונה איכותית שבחרתם, לבחור את הגודל הרצוי בין כמה גדלים של קנבסים שניתן להזמין, מקטנים בגודל 40X40 ועד גדולים של מטר על מטר ויותר מכך. חשוב רק לוודא שאם מדובר בפיתוח תמונה גדולה על קנבס, שהתמונה שלכם אכן עומדת בדרישות מבחינת איכות וגודל תמונה.
המחיר כמובן יהיה בהתאם לגודל שתבחרו. ככל שההדפסה גדולה יותר העלות גבוהה יותר. הטווח נע בד"כ בין כמה עשרות שקלים ל 400-500 שח לכל היותר לתמונות גדולות במיוחד. לכך יש להוסיף משלוח (אם בחרתם בכך).
זמן האספקה אורך לכל היותר יומיים שלושה לאיסוף עצמי ומעט יותר במשלוח כמובן.
המאמר באדיבות פוטו קנבס, חנות להזמנת תמונות על קנבס אשר מעניקה שירותי הדפסה על קנבס בירושלים, הדפסה על קנבס בראשון לציון, הדפסה על קנבס בהרצליה או בכל מקום אחר בארץ.