חברות רבות מחפשות דרכים ליצור גיבוש בין העובדים שלהן. סדנאות גיבוש למבוגרים הם הפתרון המומלץ לשם כך. בסדנאות הללו יוצרים ביחד, מקבלים כלים שונים וצוברים ידע. הכל נעשה ביחד באווירה נעימה ומשוחררת שמגבש את כולם.
גיבוש חברתי במסגרת של כל עסק, מפעל או חברה הוא דבר קריטי להצלחה שלו. בדיוק לשם כך יש ערבי גיבוש ואין כמו סדנאות לגיבוש הצוות כדי לתת להם כלים פרקטיים בנושא מסוים, הנאה וחיבור עם עובדים אחרים להשגת מטרות משותפות.
הסדנאות הללו נועדו לשם הנאה, העברת הזמן וגם גיבוש מוצלח של העובדים השונים וחיזוק החברויות בניהם גם מעבר לעבודה עצמה.
5 סדנאות גיבוש למבוגרים
לפניך 5 סדנאות גיבוש למבוגרים שיכולות להתאים לך:
- סדנאות בישול – חולמים לבשל מנות מובחרות מהמטבח האיטלקי, הצרפתי או היפני? סדנת בישול היא בדיוק עבורך. כאן תלמדו על הכנה של מנות טעימות במיוחד מהרכיבים הטובים ביותר שיש. הסדנאות הללו מתאימות ליחידים או זוגות וכל סדנא עומדת בפני עצמה סביב מטבח ספציפי, דבר שמאפשר לכם לבחור סדנא שונה כל כמה זמן ולהעשיר את הידע הקולינרי שלכם. זאת ללא ספק סדנא בה לומדים, נהנים ובעיקר יוצאים שבעים ומרוצים.
- סדנאות קוקטיילים – סדנה מלהיבה בה תלמדו להכין כמה סוגים של קוקטיילים טעימים במיוחד. לומדים על שילובים שונים שמאפשרים יצירה של קוקטיילים וכמובן טכניקות של הכנה. ערב שכולל טעימות מעשה ידכם עם שילוב של הומור והנאה רבה לכל המשתתפים. חלק מהסדנאות הללו כוללים הכנה בזוגות.
- סדנאות מיינדפולנס – סדנא בעלת ערך רב לחיים גם מעבר לשהייה בסדנא עצמה. תלמדו איך להיכנס למצב של "שקט" ולמחשבה נקייה יותר. הסדנא תעזור לכם להפחית לחצים, תגביר אצלכם את הריכוז והמיקוד ובעיקר תאפשר לכם להיות מאושרים יותר ולהתמודד עם קשיים שונים בצורה יותר רגועה וקלה.
- סדנאות צחוק – סדנא להרמת מצב הרוח והעלאה של חיוך על הפנים. סדנת צחוק איננה מיועדת להעביר לכם ערב של סטנדאפ למשך כמה שעות, אלא לתת לכם כלים פרקטיים למחשבה חיובית ואיך לשמוח יותר ולהוקיר תודה ברגעים שונים בחיי היום יום. הסדנא תעזור לכם לצחוק יותר ולהיות מאושרים.
- סדנאות פיסול – יש לכם רצון ליצירה? זאת הסדנא עבורכם. בסדנא לפיסול תלמדו על חומרים שונים מהם ניתן לפסל, טכניקות של פיסול וכמובן תפסלו יצירה מעשה ידכם, כזאת שתזכו לקחת הביתה ולהציג לאורחים שלכם.
הסדנאות הללו הן סדנאות גיבוש ויש גם כמה אחרות כמובן. כאשר עוברים יחדיו ערב של גיבוש במסגרת של סדנא שכזאת, לומדים איך להתחבר טוב יותר האחד עם השני במסגרת העבודה ומחוצה לה ובעיקר איך לשתף פעולה ולהיות מאושרים יותר יחדיו.
לעוד הרבה סדנאות מומלצות, ניתן להכנס לאתר 2Learn אשר מרכז תחתיו אינספור סדנאות מומלצות באור יהודה והסביבה הקרובה.